Jazykové verzie:   
Mýtna 29, P.O.Box 10, 810 05 Bratislava, Slovenská republika
Tel.: 02/ 39 07 50 42; E-Mail: sksi@sksi.sk
Sobota, 20.07.2024, 06:31

> Neprehliadnite - užitočné informácie > SKSI > Poistenie zodpovednosti za škodu cez Rámcovú poistnú zmluvu SKSI

Poistenie zodpovednosti za škodu cez Rámcovú poistnú zmluvu SKSI 2018/2019

Vážení členovia komory,

komore aj v ďalšom poistnom období od 1.4.2018 do 31.3.2019 pre svojich členov zabezpečila výhodné podmienky pre poistenie zodpovednosti za škodu cez Rámcovú poistnú zmluvu SKSI uzatvorenú so spoločnosťou Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s.

Poistným maklérom komory aj v tomto poistnom období naďalej ostáva spol. Respect Slovakia s.r.o., ktorá sa osvedčila svojím profesionálnym prístupom k členom v minulom období. Každému členovi poistný maklér poslal už 6. marca 2018 informačný mail s možnosťou online prihlásenia sa do poistenia na obdobie 2018/2019.

Pre nasledujúce poistné obdobie sa podarilo dohodnúť aj ďalšie výhody pre členov, ktorí chcú využiť poistenie cez komoru, napr. rozšírila sa územná platnosť na Švajčiarsko, Nórsko, Lichtenštajnsko; udržiavacie poistenie môžu využiť aj autorizovaní inžinieri, ktorí aktívne vykonávajú povolanie, ale zmenili formu výkonu povolania zo "slobodného (SZČO)" na zodpovednosť PO; poistenie sa bude vzťahovať aj na projektovanie jednoduchých stavieb; a poistné plnenie bude vyplatené do výšky poistnej sumy dojednanej v čase projektovania za dodržania ostatných zmluvných podmienok.

Verím, že aj v tomto poistnom období Vás zaujme naša výhodná ponuka a budete spokojní s kvalitou poskytovaných služieb zo strany poistného makléra.

Prajem Vám všetkým úspešnú prácu bez poistných udalostí.

Vladimír Benko
predseda SKSI


Všetky informácie o výhodnom POISTENÍ cez KOMORU nájdete v členskej zóne našej webovej stránky. (pozn. v prípade, že nemáte k dispozícii svoje heslo na prístup do členskej zóny, môžete si ho vyžiadať mailom na adrese: sksi@sksi.sk)

Výhody Rámcovej zmluvy a MANUÁL pre dojednanie poistenia
na poistné obdobie od 1. apríla 2018 do 31. marca 2019

PODMIENKOU ZARADENIA DO POISTENIA je aktívne členstvo v SKSI (FO a/alebo PO) a úhrada základného členského príspevku na rok 2018: Členské príspevky členov SKSI na rok 2018

Prihlásiť sa do poistenia môžete cez nášho poistného makléra:
POISTNÝ MAKLÉR SKSI 
na poistné obdobie 2018/2019
V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa poistenia sa môžete obrátiť priamo na maklérsku spoločnosť - manažéra poistenia:
Ing. Peter Rusnák
Respect Slovakia s. r. o.
Mobil: 0915 630 619
e-mail: poisteniesksi@respect-slovakia.sk
www.respect-slovakia.skPrint | Top

 
Copyright 2024 SKSI. Všetky práva vyhradené. – Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.';