Jazykové verzie:   
Mýtna 29, P.O.Box 10, 810 05 Bratislava, Slovenská republika
Tel.: 02/ 39 07 50 42; E-Mail: sksi@sksi.sk
Pondelok, 29.05.2023, 13:17

> Neprehliadnite - užitočné informácie > SKSI > Regionálne kancelárie Komory > REGIONÁLNE ZDRUŽENIE SKSI ŽILINA

Tlačová správa, Členská schôdza RZ SKSI Žilina

členská schôdza           členská schôdza

V Žiline sa stretli členovia Slovenskej komory stavebných inžinierov z celého regiónu

Žilina 6. marca - Členovia Slovenskej komory stavebných inžinierov z celého Žilinského regiónu sa včera stretli po dvoch rokoch na členskej schôdzi, ktorá predchádzala blížiacemu sa volebnému Valnému zhromaždeniu SKSI. Pred členskou schôdzou predseda Výboru Regionálneho združenia Žilina Boris Vrábel zorganizoval stretnutie zástupcov Komory s predstaviteľmi verejnej správy a zástupcami realizačných a projekčných firiem v oblasti stavebníctva.
Svojou prítomnosťou na schôdzi potešil prítomných aj podpredseda Úradu Žilinského samosprávneho kraja Jozef Štrba. Podľa jeho slov majú autorizovaní inžinieri v rámci stavebníctva pevné miesto. Štrba vyslovil dôveru, že nové programové obdobie prinesie aj prílev investícií do stavebníctva.
Desiatky autorizovaných inžinierov a dobrovoľných členov Komory volili počas členskej schôdze nových členov Výboru Regionálneho združenia SKSI Žilina, ktorý bude mať pre nasledujúce obdobie desať členov. Inžinieri na včerajšom stretnutí tiež navrhli kandidátov do volených orgánov Komory, ktorí budú volení na májovom Valnom zhromaždení. Schválili zmeny v rozpočte pre svoj región na rok 2014 a návrh rozpočtov na ďalšie dva roky.
Predseda SKSI Vladimír Benko predstavil aktivity Komory za posledné dva roky a uistil ich, že vo všetkých krokoch, ktoré posúvajú Komoru a jej členov dopredu, bude pokračovať aj naďalej. Hlavným cieľom Komory bude skvalitňovať služby, ktoré poskytuje svojim členom.
V najbližšom období sa budú konať členské schôdze aj v ďalších regiónoch Slovenska, najbližšie v stredu 12. marca v Bratislave. Po schôdzach sa stretnú členovia Slovenskej komory stavebných inžinierov na májovom Valnom zhromaždení Komory. Budú svojimi hlasmi rozhodovať o členoch volebných orgánov SKSI, predsedovi a podpredsedoch Komory pre najbližšie dvojročné volebné obdobie.Print | Top

 
Copyright 2023 SKSI. Všetky práva vyhradené. – Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.';