Jazykové verzie:   
Mýtna 29, P.O.Box 10, 810 05 Bratislava, Slovenská republika
Tel.: 02/ 39 07 50 42; E-Mail: sksi@sksi.sk
Nedeľa, 14.08.2022, 04:51

> Neprehliadnite - užitočné informácie > SKSI informuje > Tlačové správy SKSI

SKSI rokovala so zástupcami Žilinského samosprávneho kraja

 

V piatok (15.2.2019) sa Ing. Erika Jurinová predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) a Mgr. Peter Fiabáne primátor Žiliny stretli so zástupcami Slovenskej komory stavebných inžinierov (SKSI), predsedom  prof. Dipl. Ing. Dr. Vladimír Benkom, PhD. a Ing. Borisom Vráblom, PhD. členom predstavenstva SKSI a predsedom výboru regionálneho združenia v Žiline. Cieľom rokovania bolo zintenzívnenie spolupráce SKSI a ŽSK.

SKSI ponúkla účasť na odborných seminároch pre zamestnancov stavebného oddelenia ŽSK,  ako aj účasť na Stavebných úradoch 2019, ktorú SKSI organizuje každoročne koncom septembra. Taktiež sa dohodli, že regionálne združenie SKSI v Žiline pripraví aj odborné semináre na témy FIDIC a verejné obstarávanie.

SKSI  mala v piatok v Žiline silné zastúpenie. Okrem stretnutia s predstaviteľmi  Žilinského samosprávneho kraja sa konalo aj zasadnutie Predstavenstva SKSI , ktoré tvoria volení zástupcovia z radov autorizovaných stavebných inžinierov z každého regiónu. Zasadnutie sa koná 4 krát ročne, vždy v inom regióne. Predstavenstvo na svojom zasadnutia rieši aktuálne otázky SKSI.

Sprievodným programom zasadnutie predstavenstva bol Fašiangový operný galakoncert, ktorý sa konal už siedmy krát a teší sa veľkej obľube. Prvýkrát sa tento rok konali aj  lyžiarske preteky O POHÁR PREDSEDU SKSI. Nultého ročníka sa zúčastnilo 35 pretekárov v kategóriách ženy do 45 rokov, ženy nad 45 rokov a muži do 45 rokov a muži nad 45 rokov. Spoločenský program zastrešila Regionálna kancelária v Žiline.

Slovenská komora stavebných inžinierov  pre svojich členov organizuje okrem  množstva odborných seminárov a konferencií aj spoločenské a športové akcie.

Pracovné rokovanie so zástupcami ŽSK a SKSI

 Fofo: Rokovanie zástupcov ŽSK a SKSKI

Fašiangový koncert

Foto: Roderick Kučavík – Fašiangový operný galakoncert

pohare

Foto: Víťazné pohárePrint | Top

 
Copyright 2022 SKSI. Všetky práva vyhradené. – Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.';