Jazykové verzie:   
Mýtna 29, P.O.Box 10, 810 05 Bratislava, Slovenská republika
Tel.: 02/ 39 07 50 42; E-Mail: sksi@sksi.sk
Pondelok, 08.08.2022, 00:27

> Neprehliadnite - užitočné informácie > SKSI informuje > Rôzne

STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2017

 
Radi by sme Vás pozvali na blížiace sa najväčšie stretnutie riaditeľov stavebných, projektových a developerských firiem s predstaviteľmi vlády SR - STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2017 (4. mája 2017, Grand Hotel Pressburg, Antolská 2, Bratislava). Účasť na Stretnutí lídrov potvrdil minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja, Árpád Érsek, riaditelia najväčších stavebných spoločností a ďalší najvýznamnejší predstavitelia slovenského stavebníctva.
 
Konferencia sa vo svojom prvom odbornom bloku bude venovať stratégii ministerstva dopravy pre výstavbu v tomto roku, pripravovaným zákazkám pre stavebnú sezónu 2017 a rovnako veľkej celonárodnej diskusii o cenách stavebných prác a materiálov. 

Druhý diskusný blok bude zahrňovať diskusiu privátnych investorov o očakávanom vývoji privátnych investícií a tiež riaditeľov projektových firiem ohľadom aktuálneho stavu rozpracovanosti prípravy stavieb a cien ich projektových prác. Celý program pre Vás prikladáme nižšie.
 
Účasť je pre riaditeľov stavebných, developerských a projektových spoločností ako vždy bezplatná. Vzhľadom na obmedzený počet miest a tradične veľký záujem o účasť je však nutná registrácia.
 
Svoju účasť, prosím, potvrďte obratom na e-mail: konferencie@ceec.eu
 
Tešíme sa na Vás a na zaujímavú diskusiu, ktorá opäť pomôže posunúť sektor dopredu!

POZVÁNKA A PROGRAMPrint | Top

 
Copyright 2022 SKSI. Všetky práva vyhradené. – Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.';