Jazykové verzie:   
Mýtna 29, P.O.Box 10, 810 05 Bratislava, Slovenská republika
Tel.: 02/ 39 07 50 42; E-Mail: sksi@sksi.sk
Nedeľa, 14.08.2022, 05:10

> Neprehliadnite - užitočné informácie > SKSI informuje > Tlačové správy SKSI

Dohoda o spolupráci medzi SKSI a Zväzom stavebných podnikateľov Slovenska

 

AUTORIZOVANÍ INŽINIERI A STAVEBNÍ PODNIKATELIA POTVRDILI SPOLUPRÁCU
PRI PRESADZOVANÍ ZVÝŠENIA KONKURENCIESCHOPNOSTI SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA

Bratislava, 25. október 2012

Najvyšší predstavitelia Slovenskej komory stavebných inžinierov SKSI a Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska ZSPS podpísali dňa 23. októbra 2012 v Bratislave Dohodu o spolupráci medzi oboma organizáciami.

Predmetom Dohody o spolupráci medzi SKSI a ZSPS, ktorú na pôde SKSI podpísali Vladimír Benko, predseda SKSI, a Zsolt Lukáč, prezident ZSPS, je spoločné presadzovanie princípov, ktoré sú v záujme oboch organizácií aj v oblasti tvorby právnych predpisov SR, vytvorenie spoločných pracovných skupín pre oblasti spoločného záujmu, organizovanie spoločných odborných podujatí pre členov oboch organizácií a širokú odbornú a laickú verejnosť, spolupráca a spoločná účasť na projektoch financovaných EÚ a ďalšie aktivity.

Obe organizácie uzatvorili túto dohodu s cieľom zvyšovať profesionálnu úroveň a kvalitu všetkých procesov prípravy a realizácie stavieb na Slovensku a konkurencieschopnosť slovenských subjektov pôsobiacich v oblasti stavebníctva v záujme rozvoja slovenského stavebníctva.

_____________________________

Pre členov SKSI je Dohoda o spolupráci zverejnená v Členskej zóne našej webovej stránky, v rubrike "Zmluvy a dohody SKSI".

 Print | Top

 
Copyright 2022 SKSI. Všetky práva vyhradené. – Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.';