Jazykové verzie:   
Mýtna 29, P.O.Box 10, 810 05 Bratislava, Slovenská republika
Tel.: 02/ 39 07 50 42; E-Mail: sksi@sksi.sk
Piatok, 25.09.2020, 16:25

> Neprehliadnite - užitočné informácie > STATIKA STAVIEB 2017 > Odborné podujatia organizované a spoluorganizované komorou

STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2018

Radi by sme Vás pozvali na najväčšie stretnutie zástupcov vlády s predstaviteľmi stavebných, projektových a developerských spoločností na Slovensku

STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2018

29. mája, Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava Hviezdoslavovo námestie 185/3, 811 02 Bratislava

Účasť na Stretnutí lídrov potvrdil minister dopravy a výstavby SR, Árpád Érsek, štátny tajomník ministerstva dopravy a výstavby SR Peter Ďurček ako aj riaditelia najväčších stavebných spoločností a ďalší najvýznamnejší predstavitelia slovenského stavebníctva. Aktuálne je už zaregistrovaných cez 250 generálnych riaditeľov kľúčových spoločností, taktiež privátnych i verejných investorov z celého Slovenska.

 Konferencia sa vo svojom prvom odbornom bloku bude venovať  aktuálnemu stavu a ďalšiemu očakávanému vývoju stavebných zákaziek ako aj financovaniu. V druhom bloku sa diskusia zameria na BIM a digitalizáciu slovenského stavebníctva. Celý program pre Vám prikladáme nižšie.

Účasť je pre riaditeľov stavebných, developerských a projektových spoločností ako vždy bezplatná. Vzhľadom na obmedzený počet miest a tradične veľký záujem o účasť je však nutná registrácia.

 

Svoju účasť, prosím, potvrďte obratom na e-mail:

konferencie@ceec.eu

 

POZVÁNKA 

Tešíme sa na Vás a na zaujímavú diskusiu, ktorá opäť pomôže posunúť sektor dopredu!Print | Top

 
Copyright 2020 SKSI. Všetky práva vyhradené. – Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.';