Jazykové verzie:   
Mýtna 29, P.O.Box 10, 810 05 Bratislava, Slovenská republika
Tel.: 02/ 39 07 50 42; E-Mail: sksi@sksi.sk
Piatok, 25.09.2020, 16:03

> Neprehliadnite - užitočné informácie > STATIKA STAVIEB 2017 > Odborné podujatia organizované a spoluorganizované komorou

POZVÁNKA: Stretnutie lídrov slovenského stavebníctva 2015

Vážení členovia,

Slovenská komora stavebných inžinierov vás ako spoluorganizátor a jeden z odborných garantov podujatia pozýva na Stretnutie lídrov slovenského stavebníctva 2015, ktoré sa uskutoční 19. mája 2015 v Bratislave, v hoteli DoubleTree by Hilton Bratislava.

Členom SKSI zabezpečila komora ÚČASŤ ZADARMO.

Účasť na konferencii za prvý týždeň už potvrdilo viac ako 250 riaditeľov stavebných, projektových a developerských spoločností.  

Diskusie v paneli sa zúčastnia kľúčoví predstavitelia verejného sektoru – predseda vlády SR Robert Fico, minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Ján Počiatek, minister životného prostredia SR Peter Žiga, štátny tajomník ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR František Palko, štátny tajomník ministerstva poľnohospodárstva SR Jozef Spevár a ďalšie významné osobnosti.

Pripravované investície a potenciálne zákazky v regiónoch budú prezentovať predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo, predseda Trnavského samosprávneho kraja Tibor Mikuš a predseda Združenia miest a obcí Slovenska Jozef Dvonč.

Privátni investori budú zastúpení najväčšími developermi z oblasti rezidenčnej, priemyslovej i kancelárskej výstavby.

Vzhľadom na vysoký záujem o účasť na podujatí vám odporúčame zaregistrovať sa čo najskôr na mailovej adrese: konferencie@ceec.eu

pozvánkaPrint | Top

 
Copyright 2020 SKSI. Všetky práva vyhradené. – Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.';